Karrier

SZOBAASSZONY

A Varga Tanya Hotel, Konferencia és Szabadidő Központ keresi csapatába új SZOBAASSZONY kollégáját.

Főbb feladatok:

  • Szállodai közösségi terek tisztántartása
  • Szállodai szobák takarítása

Elvárások:

  • Gondos, igényes munkavégzés, rendszeretet
  • Vendég és szervízközpontúság
  • Maximális megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • személyzeti étkezés
  • transzfer a munkahely és otthona között (Kecskemét-Hetényegyháza-Kerekegyháza)

Munkavégzés helye: Kerekegyháza, Kunpuszta 150.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • magyar nyelvű fényképes önéletrajz

Jelentkezni az alábbi e-mail-címen lehet:

info@vargatanya.hu

FELSZOLGÁLÓ

A Varga Tanya Hotel, Konferencia és Szabadidő Központ keresi csapatába új FELSZOLGÁLÓ kollégáját.

  • A vendégek igényeinek és elvárásainak megfelelően, italok elkészítése, felszolgálása
  • Pozitív vendégkapcsolatok kialakítása a mindennapi munka során
  • Alkoholos és alkoholmentes italok készítése
  • A vendégek megfelelő és illedelmes kiszolgálása
  • Rendezvények kapcsán kávészünetek bekészítése, felügyelete
  • Egyéb, a munkával kapcsolatos releváns feladatok ellátása
  • Kasszagép kezelése, szobaszámlára terhelés

Elvárások:

  • munkatapasztalat
  • megbízhatóság
  • rugalmas hozzáállás
  • vendégközpontúság

Előny az állás betöltéséhez:

  • szállodai és/vagy rendezvényes tapasztalat
  • társalgási szintű angol és/vagy német nyelvtudás

Foglalás